Ternn beruky logo Instagram logo Facebook
♦ Dnes je úterý 20. listopadu 2018 ♦ svátek slaví Nikola ♦ do začátku tábora zbývá -129 dní ♦

Zlatej Rudla 2010

Níže uvádíme pořadí Zlatýho Rudly ve všech kategoriích.

ZLATEJ RUDLA za nejlepší kostým

1

C.M.L.

Luboš Novák

73

2

zástupce Antarktidy ve Světové radě

Zdeněk Janouch

19

3

ajťák Moss McGruder

Honza Kašpar

17

4 zástupce Austrálie ve Světové radě Petr Prokeš 11
delfín Dolph T. Bottlenose Pavel Dostál 11
6 zástupce Asie ve Světové radě Terča Mačková 8
7 Jack Sparrow Zdeněk Janouch 4
myš domácí (táborová) Denča Macková 4
9 archeopsycholožka Christine de Joli Tereza "Taussigová" Nováková 2
10 historik Leonardo Sentyx Jirka Růžička 1
1. technik C.M.L. Johnny Bit Jirka Srna 1
ekologický aktivista Kristián Holan 1
zástupce Jižní Ameriky ve Světové radě Eva Petráková 1
starosta Broumova Jeník Borák 1
automat na želé Magda Knytlová 1
Cenu předávala držitelka Zlatýho Rudly za nejlepší kostým 2009 - Terka Taussigová.

ZLATEJ RUDLA za nejlepší ženský herecký výkon

1

archeopsycholožka Christine de Joli

Tereza "Taussigová" Nováková

78

2

zástupce Asie ve Světové radě

Terča Mačková

36

3

myš domácí (táborová)

Denča Macková

15

4 automat na želé Magda Knytlová 13
5 2. technik C.M.L. Penny Cooper Bára Zamazalová 7
6 předsedkyně Světové rady Emilia Fernandez Aneta Knytlová 5
7 zástupce Jižní Ameriky ve Světové radě Eva Petráková 2
8 zástupce Indického oceánu ve Světové radě Denča Macková 1
zdravotnice Marcela "Šimonková" Loučková 1
Cenu předával držitel Zlatýho Rudly za nejlepší mužský herecký výkon 2009 - Pavel Dostál.

ZLATEJ RUDLA za nejlepší mužský herecký výkon

1

ajťák Moss McGruder

Honza Kašpar

51

2

delfín Dolph T. Bottlenose

Pavel Dostál

49

3

C.M.L.

Luboš Novák

25

4 historik Leonardo Sentyx Jirka Růžička 7
5 zástupce Austrálie ve Světové radě Petr Prokeš 6
6 1. technik C.M.L. Johnny Bit Jirka Srna 5
7 zástupce Antarktidy ve Světové radě Zdeněk Janouch 4
ekologický aktivista Petr Prokeš 4
9 učitelský robot Ivo Fajmon 2
Jack Sparrow Zdeněk Janouch 2
11 zástupce Severní Ameriky ve Světové radě Jeník Borák 1
Myšlenkář tábora Ivo Fajmon 1
Cenu předávala držitelka Zlatýho Rudly za nejlepší ženský herecký výkon 2009 - Terka Taussigová.

ZLATEJ RUDLA pro skokana roku

Luboš Novák

V roce 2010 umístění na 3. místě, v roce předchozím bez umístění.
Cenu předávala držitelka Zlatýho Rudly pro skokana roku 2009 - Klárka Schulzová.

Síň slávy ZLATÝHO RUDLY

Zdeněk Janouch

uvedený do síně slávy ZLATÝHO RUDLY Terénních berušek jako čtvrtý v pořadí.
Cenu předávali druhý a třetí vstoupivší do Síně slávy - Michal Novák a Roman Schulz.
© 2008 Honza Kašpar "Cashpick" (code), © 2009 Petr Prokeš "Sanders" (design), © 2002 Zdeněk Janouch "Zdendouch"